Google Tag (8.x-1.8) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Add container
bo: འཇུག་སྣོད་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
