Google Tag (8.x-1.8) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Language
cs: Jazyk

en: Currency
cs: Měna

en: Weight
cs: Váha

en: Container
cs: Kontejner

en: Add container
cs: Přidat kontejner

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Hostname
cs: Hostitel

en: User role
cs: Uživatelská role

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Domain
cs: Doména

en: General
cs: Obecné

en: Method
cs: Metoda

en: Events
cs: Události

en: Condition
cs: Podmínka

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Parameter
cs: Parametr

en: Module settings
cs: Nastavení modulu

en: Context assignments
cs: Přiřazení kontextu

en: Add @entity-type
cs: Přidat: @entity-type
