Google Tag (8.x-1.8) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Weight
eu: Pisua

en: Add container
eu: Gehitu edukiontzia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: User role
eu: Erabiltzailearen zeregina

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Domain
eu: Domeinua

en: General
eu: Orokorra

en: Method
eu: Metodoa

en: Events
eu: Gertaerak

en: Role
eu: Rol

en: Condition
eu: Baldintza

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Add @entity-type
eu: Gehitu @entity-type
