Google Tag (8.x-1.8) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: Currency
fi: Valuutta

en: Weight
fi: Paino

en: Container
fi: Säiliö

en: Containers
fi: Säiliöt

en: Add container
fi: Lisää säiliö

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: User role
fi: Käyttäjärooli

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Method
fi: Tapa

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Role
fi: Rooli

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Parameter
fi: Parametri

en: Context assignments
fi: Kontekstien käyttö

en: Add @entity-type
fi: Lisää @entity-type
