Google Tag (8.x-1.8) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Currency
gl: Divisa

en: Weight
gl: Peso

en: Container
gl: Contedor

en: Add container
gl: Engadir colector

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: container
gl: contedor

en: Label
gl: Etiqueta

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: User role
gl: Rol de usuario

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Domain
gl: Dominio

en: General
gl: Xeral

en: Method
gl: Método

en: Events
gl: Eventos

en: Role
gl: Rol

en: Condition
gl: Condición

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Add @entity-type
gl: Engadir @entity-type
