Google Tag (8.x-1.8) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: Weight
he: משקל

en: Container
he: מיכל

en: Add container
he: הוספת מיכל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Hostname
he: שם שרת

en: User role
he: תפקיד המשתמש

en: Advanced
he: מתקדם

en: Domain
he: דומיין

en: General
he: כללי

en: Method
he: שיטה

en: Events
he: אירועים

en: Role
he: תפקיד

en: Condition
he: מצב

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Parameter
he: פרמטר

en: Context assignments
he: הקצאות של קונטקסט

en: Add @entity-type
he: הוספת @entity-type
