Google Tag (8.x-1.8) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: Currency
lv: Valūta

en: Weight
lv: Svars

en: Container
lv: Konteiners

en: Add container
lv: Pievienot konteineru

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Statistics
lv: Statistika

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Domain
lv: Domēns

en: General
lv: Galvenie

en: Method
lv: Veids

en: Events
lv: Notikumi

en: Role
lv: Loma

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Add @entity-type
lv: Pievienot @entity-type
