Google Tag (8.x-1.8) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: Currency
mr: चलन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Container
mr: प्रभाग

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: General
mr: साधारण

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Condition
mr: अट

en: Context assignments
mr: संदर्भ असाइनमेंट
