Google Tag (8.x-1.8) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Weight
ne: वजन

en: Add container
ne: कन्टेनर लाई थप्नुहोस

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Condition
ne: अवस्था

en: Machine name
ne: मशीन नाम
