Google Tag (8.x-1.8) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Role
pa: ਰੋਲ
