Google Tag (8.x-1.8) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Weight
sq: Pesha

en: Add container
sq: Shto përmbajtës

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Hostname
sq: Emri i host
