Google Tag (8.x-1.8) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Weight
ar: الوزن

en: Container
ar: حاوية

en: Add container
ar: أضف حاوية

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: User role
ar: دور المستخدم

en: Advanced
ar: متقدم

en: Domain
ar: النطاق

en: General
ar: عام

en: Method
ar: الطريقة

en: Events
ar: الفعاليات

en: Role
ar: الدور

en: Condition
ar: شرط

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Parameter
ar: معامل

en: Context assignments
ar: تعيينات السياق

en: Add @entity-type
ar: إضافة @entity-type
