Google Tag (8.x-1.8) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: Weight
be: Вага

en: Container
be: Кантэйнер

en: Add container
be: Дадаць кантэйнер

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: container
be: кантэйнер

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Domain
be: Дамен

en: General
be: Агульны

en: Method
be: Метад

en: Role
be: Роля

en: Condition
be: Умова

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Context assignments
be: Прызначэнне кантэксту

en: Add @entity-type
be: Дадаць @entity-type
