Google V3 Glossary (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Save
ar: حفظ

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Languages
ar: اللغات

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
