Google V3 Glossary (1.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
