Google V3 Glossary (1.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Overview
de: Übersicht

en: Save
de: Speichern

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Languages
de: Sprachen

en: Saved.
de: Gespeichert.

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Configure the module
de: Das Modul konfigurieren
