Google V3 Glossary (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Languages
el: Γλώσσες

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
