Google V3 Glossary (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Save
fi: Tallenna

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Languages
fi: Kielet

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Configure the module
fi: Muuta moduulin asetuksia
