Google V3 Glossary (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Save
gl: Gardar

en: Configuration
gl: Configuración

en: Languages
gl: Idiomas

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
