Google V3 Glossary (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Overview
id: Sekilas

en: Save
id: Simpan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
