Google V3 Glossary (1.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Languages
ku: زمانەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
