Google V3 Glossary (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Save
lt: Saugoti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Languages
lt: Kalbos

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
