Google V3 Glossary (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Save
ro: Salvare

en: Configuration
ro: Configurație

en: Languages
ro: Limbi

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
