Google V3 Glossary (1.0.0-rc2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
