Google V3 Glossary (1.0.0-rc2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Overview
lv: Pārskats

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Languages
lv: Valodas

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
