Google V3 Glossary (1.0.0-rc2) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Overview
no: Oversikt

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Languages
no: Språk

en: About
no: Om

en: Uses
no: Bruker
