Google V3 Glossary (1.0.0-rc2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Saved.
th: บันทึกแล้ว

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
