Google V3 Glossary (1.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Languages
tr: Diller

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
