Google V3 Glossary (1.0.0-rc2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
