Google V3 Glossary (1.0.0-rc3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Save
az: Saxla

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Languages
az: Dillər

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
