Google V3 Glossary (1.0.0-rc3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Overview
be: Агляд

en: Save
be: Захаваць

en: Configuration
be: Налады

en: Languages
be: Мовы

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
