Google V3 Glossary (1.0.0-rc3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
