Google V3 Glossary (1.0.0-rc3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Overview
ca: Resum

en: Save
ca: Desa

en: Configuration
ca: Configuració

en: Languages
ca: Llengües

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
