Google V3 Glossary (1.0.0-rc3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Overview
es: Vista general

en: Save
es: Guardar

en: Configuration
es: Configuración

en: Languages
es: Idiomas

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones
