Google V3 Glossary (1.0.0-rc3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Overview
et: Ülevaade

en: Save
et: Salvesta

en: Configuration
et: Seadistus

en: Languages
et: Keeled

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
