Google V3 Glossary (1.0.0-rc3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Languages
km: ភាសា

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
