Google V3 Glossary (1.0.0-rc3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Overview
nl: Overzicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Languages
nl: Talen

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt
