Google V3 Glossary (1.0.0-rc3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Overview
pl: Przegląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Languages
pl: Języki

en: Saved.
pl: Zapisano.

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
