Google V3 Glossary (1.0.0-rc3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Overview
ru: Обзор

en: Save
ru: Сохранить

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Languages
ru: Языки

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Translation Management
ru: Управление переводами
