Google V3 Glossary (1.0.0-rc3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Overview
sq: Panorama

en: Save
sq: Ruaj

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Languages
sq: Gjuhët

en: About
sq: Informacione
