Google V3 Glossary (1.0.0-rc3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Overview
sv: Översikt

en: Save
sv: Spara

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Languages
sv: Språk

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder
