Google V3 Glossary (1.0.0-rc4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Overview
cs: Přehled

en: Save
cs: Uložit

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Languages
cs: Jazyky

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
