Google V3 Glossary (1.0.0-rc4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Save
eu: Gorde

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
