Google V3 Glossary (1.0.0-rc4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Languages
hi: भाषायें

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
