Google V3 Glossary (1.0.0-rc4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Save
hu: Mentés

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Languages
hu: Nyelvek

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés
