Google V3 Glossary (1.0.0-rc4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Overview
it: Panoramica

en: Save
it: Salva

en: Configuration
it: Configurazione

en: Languages
it: Lingue

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
