Google V3 Glossary (1.0.0-rc4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Overview
jv: Sekilas

en: Save
jv: Simpen

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: About
jv: Ngenani
