Google V3 Glossary (1.0.0-rc4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Save
oc: Enregistrar

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Languages
oc: Lengas

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
