Google V3 Glossary (1.0.0-rc4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Save
ta: சேமி

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
