Google V3 Glossary (1.0.0-rc4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Languages
ug: تىل

en: Saved.
ug: ساقلاندى.

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
